בעלי תפקידים

ניסים סלמן
מנכ”ל החברה
Nissim.Salman@hlr.co.il

מיטל קופרברג
סמנכ”ל פרויקטים
Meital.Kuperberg@hlr.co.il

עו”ד עדי מוטולה-ספיר
סמנכ”ל פיתוח עסקי וראש מינהלת אזורי תעסוקה
Adi.Motola@hlr.co.il

נעמה גרוסמן
חשבת החברה
Naama.Grossman@hlr.co.il

גלית ויספקו
ע’ מנכ”ל ומנהלת תחום תפעול
Galit.Visepko@hlr.co.il

אינה פודריאצ’יק
מהנדסת החברה
inna.podriadchik@hlr.co.il

אילנה מולקודוב
רכזת פרויקטים בניה ציבורית
Ilana.Molakandov@hlr.co.il

מיטל אליעזר
רכזת פרויקטים בנייה ציבורית
Meital.Eliezer@hlr.co.il

אודליה שר
אחראית קשרי קהילה מינהלת אזורי תעסוקה
Odelya.Sher@hlr.co.il

מירב צברי
הנהלת חשבונות
Merav.Zabari@hlr.co.il

קובי ג’זלקופי
הנהלת חשבונות
koby.gezelkopy@hlr.co.il

מור דנינו
מזכירת החברה
Mor.Danino@hlr.co.il

שרון בריסקין
מזכירה
Sharon.Briskin@hlr.co.il